Hamak ze stojakiem Dwuosobowy 'Easy & Premium' Cherry (Fioletowy)

Teraz 1195,00 Od 1340,00
W magazynie
SKU
TR-1120403
 • Zestaw
 • 370 cm
 • 150 kg
 • Poliestrobawełna
 • Fioletowy
 • Tropilex ®
 • Produkt jest gotowy do wysyłki
 • Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś
 • Darmowa dostawa i zwrot od 125 zł
Metody płatności - Hamak Online
 • Bezpłatna dostawa od 125 zł
 • 365 dni darmowych zwrotów
 • Zamów teraz, zapłać później
 • Główny sprzedawca produktów Tropilex!

W magazynie: Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Specyfikacje
Model Hamak ze stojakiem Dwuosobowy
Marka Tropilex ®
Cel dobroczynny Tropilex przekazuje 1% każdej sprzedaży na cele ochrony naszej planety!
Kolor Fioletowy
Pokrowiec Tak - Może również służyć jako torba
Pasująca poduszka Dostępne (brak w zestawie)
Pasująca koc Dostępne (brak w zestawie)
Opakowanie 157 x 28 x 16 cm
Maksymalne obciążenie 150 kg
Materiał Poliestrobawełna
Waga 19.5 kg
Gęstość splotu 380 g/m²
Drążek poprzeczny Nie
Długość płótna 230 cm
Szerokość płótna 160 cm
Całkowita długość 370 cm
Całkowita szerokość 120 cm
Całkowita wysokość 130 cm
Wykonanie stelażu Metal
Regulacja Tak (łańcuch)

Fotel hamakowy Tropilex Premium

Tym, co wyróżnia ten wyjątkowy fotel hamakowy od innych, jest specjalna technika tkania,

umożliwiająca zastosowanie we wzorze większej liczby kolorowych nici. Gotowym produktem jest w rezultacie bardzo nietypowy fotel hamakowy o wyjątkowej sprężystości i trwałości!

Jeśli szukasz fotela hamakowego, który połączy w sobie najlepszą jakość z niepowtarzalnym wyglądem, zdecydowanie polecamy bliższe przyjrzenie się modelowi Tropilex „Premium”!

Grubsza tkanina poradzi sobie w czasie deszczu

Tkanina tego fotela hamakowego jest wykonana w 70% z bawełny i 30% z poliestru, a jej tkany splot jest o 20% grubszy niż w przypadku innych marek!

Bawełna i specjalne wzory nadają temu fotelowi hamakowemu ujmujący i miękki charakter.

Poliestrowe nici w tkaninie zapobiegają nadmiernemu rozciąganiu się bawełny. Te fotele hamakowe można bez problemu pozostawić na dworze nawet podczas deszczu. Zalecamy jednak, aby zawsze wysuszyć fotel hamakowy i odłożyć go do przechowania, gdy nie jest używany.

Tkany materiał jest do 20% grubszy niż tkanina stosowana w innych fotelach hamakowych, co zapewnia nie tylko większą wygodę, ale także mocniejszy i trwalszy profil.

Dodatkowe linki nośne

Kolumbijskie fotele hamakowe są łatwiejsze do rozłożenia, ponieważ używają więcej linek nośnych. To sprawia też, że są o wiele wygodniejsze, ponieważ ciężar ciała rozkłada się lepiej na wszystkich linkach.

Ponadto linki nie są przyszyte do tkaniny fotela hamakowego, lecz utkane bezpośrednio z samej tkaniny. Dzięki czemu fotel ma więcej uroku, a ryzyko pęknięcia linki zmniejsza się nawet o 30%.

Ręczne wykonanie i wykończenie

Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, tkanina jest tkana na specjalnych maszynach, nie generując błędów i gwarantując najwyższą jakość.

A następnie wkracza do akcji kunsztowne rzemiosło. Duży kawałek tkaniny jest najpierw starannie przycinany na wymiar. Zamiast wszywania linek nośnych w tkaninę fotela hamakowego, oba końce tkaniny zostają najpierw rozplecione na długość 30 cm, po czym powstałe włókna zaplata się w linki. Linki nośne są dalej ręcznie wiązane z wyciągniętymi linkami do zawieszania (zwanymi również „cadejo”).

Cadejo nadają fotelowi hamakowemu jego ręcznie tkany styl, na jaki zasługuje, ale co ważniejsze, zapewniają dodatkową wytrzymałość i łatwość rozłożenia fotela.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy fotel hamakowy Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem do przechowywania.

Wyprodukowano w Kolumbii z miłością i troską

Fotele hamakowe Tropilex powstają w Kolumbii, ich duchowej ojczyźnie!

Tropilex płaci godziwą zapłatę za swoje fotele hamakowe i monitoruje warunki pracy, pomagając temu rozwijającemu się regionowi prosperować i wzrastać.

Harmonijny i elegancki wygląd

Stelaż do hamaka „Easy” to niezwykle solidna konstrukcja, która może utrzymać do 120 kg!

Łatwy w montażu bez narzędzi. Nowo opracowana proszkowa powłoka do metalu chroni go przed warunkami atmosferycznymi. Zalecamy jednak przechowywanie stelaża do hamaka w suchym miejscu, jeśli nie będzie używany przez dłuższy czas.

Stelaż do hamaka można regulować za pomocą dostarczonych łańcuchów. Ten stelaż do hamaka oferujemy w trzech rozmiarach: pojedynczym, podwójnym i rodzinnym. Hamak Online gotowy do dostawy bezpośrednio z magazynu!

Rozmiar i maksymalne obciążenie

Stelaż do hamaka „Easy” jest dostępny w 3 rozmiarach.

Stelaż do hamaka „Easy” pojedynczy Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych Hamak Online oraz hamaków o łącznej długości od 290 do 340 cm. Maksymalne obciążenie nośne wynosi 120 kg.

Stelaż do hamaka „Easy” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych Hamak Online oraz hamaków o łącznej długości od 330 do 370 cm. Maksymalne obciążenie nośne wynosi 150 kg.

Stelaż do hamaka „Easy” rodzinny Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych Hamak Online oraz hamaków o łącznej długości od 360 do 400 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 180 kg.

Video

Popularne kombinacje

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Hamak Online działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 2.165 weryfikowanymi opiniami!

Napisz opinię