Dlaczego Hamak Online?

Wiele naszych hamaków pochodzi bezpośrednio z Brazylii, Meksyku i Ekwadoru. Zapewniając tym tradycyjnym wytwórcom hamaków dostęp do zachodnich rynków, dajemy im szansę na większy zarobek i lepszą jakość życia.

Poczuj się świetnie, relaksując się w hamaku

Punktem wyjścia dla naszej oferty jest to, aby każdy produkt w niej zawarty dawał Ci doskonałe samopoczucie. W końcu czyste sumienie to kluczowy składnik pełnego relaksu w hamaku!Dlatego właśnie Hamak Online sprzedaje głównie produkty wytwarzane zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu i/lub przyjazne dla środowiska. Czujesz się świetnie nie tylko dzięki zakupowi uczciwie wyprodukowanego produktu, ale także dlatego, że masz doskonały wybór, najniższą cenę i świetną obsługę klienta.

Fantastyczna obsługa

Wraz z każdym zamówieniem staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Złóż zamówienie przed godziną 16:00, a wyślemy je jeszcze tego samego dnia! Nasza obsługa klienta jest dostępna w godzinach od 9:00 do 17:00 za pośrednictwem telefonu i czatu.

365 dni na zwrot towaru

W witrynie Hamak Online możesz dokonać zwrotu do 365 dni od daty otrzymania zamówienia. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, to absolutnie żaden problem!

Założenie Hamak Online

Nasz pierwszy sklep internetowy powstał w 2009 roku. Od roku 2010 uruchomiliśmy kilka nowych witryn, w tym Hamak Online.W witrynie Hamak Online staramy się oferować największą kolekcję hamaków i foteli hamakowych w możliwie najniższej cenie. Współpracując od samego początku z renomowanymi dostawcami, jesteśmy zawsze w stanie zapewnić najlepszą jakość i obsługę klienta.

Z gorącymi pozdrowieniami i słonecznym uśmiechem,

Kees van Dijk - Hammocks