Stelaż do hamaka – Wyjątkowa wartość! | Czy chcesz kupić stelaż do hamaka?

Jakiego stelaża do hamaka potrzebujesz?

Zmierz całkowitą długość hamaka, włącznie z linkami. Jest to minimalna długość potrzebna dla stelaża. Długość jest określona dla każdego stelaża do hamaka.

Stelaż do hamaka drewniany czy metalowy?

Drewniany stelaż do hamaka jest ekologiczny i naturalnie wygląda super fajnie! Stelaże takie są jednak nieco cięższe i trudniejsze do przenoszenia. Jeśli szukasz czegoś lekkiego i zgrabnego, wtedy metalowy stelaż do hamaka będzie prawdopodobnie lepszym wyborem. Niezależnie od wybranego materiału, nie mamy wątpliwości, że stelaż ułatwi Ci wygodne korzystanie z hamaka. Po pierwsze, odpada konieczność posiadania 2 punktów zawieszenia, takich jak drzewa, które w dodatku muszą znajdować się w odpowiedniej odległości od siebie. Zawieszenie hamaka na stelażu jest bardzo proste, dzięki czemu możesz zacząć z niego korzystać znacznie szybciej.

Ponadto stelaż pozwala łatwo przenosić hamak w słońce lub w cień!

Drewniane stelaże do hamaków

W naszej ofercie mamy cztery popularne drewniane stelaże do hamaków. Każdy stelaż jest wykonany w 100% z drewna z certyfikatem FSC, pochodzącego z dobrze zarządzanych skandynawskich lasów. Te stelaże do hamaków to atut każdego ogrodu!

Ponieważ hamak zużywa się szybciej niż stelaż do niego, najlepszym rozwiązaniem jest zakupienie największego stelaża, na jaki możesz sobie pozwolić. Masz wtedy większy wybór przy kupnie kolejnego hamaka do wymiany. Dlatego właśnie rodzina stelaży „Wood” Pojedynczy, „Wood” Podwójny i „Wood” Rodzinny to nasze bestsellery.

Szukasz odrobiny luksusu? Wybierz więc „Larch” Premium jako Twój stelaż do hamaka. Różnica między stelażami z rodziny „Larch” i „Wood” polega na rodzaju surowca i powłoki. „Larch” jest wykonany z drewna modrzewiowego zamiast sosnowego: drewno takie jest trwałe, wodoodporne i bardzo mocne.Powłoka stelaża „Larch” jest również inna. Stelaż z drewna sosnowego jest zaimpregnowany dla ochrony przed warunkami atmosferycznymi, podczas gdy stelaż modrzewiowy otrzymuje dodatkową powłokę chroniącą drewno na dłużej.

Metalowe stelaże do hamaków

Oczywiście w naszym asortymencie posiadamy również bardzo popularne metalowe stelaże do hamaków. Oferujemy je w dwóch modelach.

Stelaż „Easy” jest bardzo łatwy w montażu, używając łączonych rur, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabrania na wakacje. Stelaż do hamaka „Easy” występuje w trzech rozmiarach: „Easy” Pojedynczy, „Easy” Podwójny i „Easy” Rodzinny. Dobry stelaż do hamaka po bardzo konkurencyjnej cenie.

Stelaż w standardzie „Arc” to piękny łukowy stelaż do hamaka. Model „Arc” jest droższy, ale również bardzo wytrzymały. Stelaż ten posiada grubsze rury i trwałe, odporne na zarysowania powleczenie. Stelaż do hamaka „Arc” jest również dostępny w trzech rozmiarach: „Arc” Pojedynczy, „Arc” Podwójny i „Arc” Rodzinny.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się o tym pomyśleć?

Często masz do dyspozycji jedno drzewo lub ścianę, gdzie możesz zawiesić hamak. Jednak nie zawsze jest możliwe znalezienie drugiego punktu zamocowania. Model „Madera” rozwiązuje ten problem. Zakotwiczasz stelaż w ziemi za pomocą kołka i gotowe! Masz teraz drugie drzewo lub ścianę, gotowe do zawieszenia hamaka.

Zamawiając stelaż do hamaka, możesz również zamówić dodatkowe mocowania, dzięki czemu w przypadku zabrania hamaka ze sobą (na przykład na wakacje), będzie możliwe łatwe jego zawieszenie. Dodatkowe mocowania do hamaka nie są bezwzględnie konieczne; każdy stelaż jest zawsze dostarczany w komplecie.

Jaka jest prawidłowa długość stelaża do hamaka?

Wybierając odpowiedni stelaż, musisz znać całkowitą długość hamaka (włącznie z linkami). Na przykład, jeśli całkowita długość wynosi 4 metry, będziesz potrzebować stelaża o długości zawieszenia co najmniej 400 cm.

Wszystkie stelaże do hamaków mają regulowane łańcuchy, dzięki czemu możesz zawiesić hamak nieco luźniej lub ciaśniej.

Czy zamawiasz też hamak? Przejdź więc do strony produktu wybranego hamaka, gdzie znajdziesz najbardziej odpowiedni stelaż do niego.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
 1. Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Easy'
  Ocena:
  97%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Easy'
  645,00
  W magazynie
 2. Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Easy'
  Ocena:
  93%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Easy'
  745,00
  W magazynie
 3. Stojak do hamaka Familijnego 'Easy'
  Ocena:
  100%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Familijnego 'Easy'
  845,00
  W magazynie
 4. Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Arc'
  Ocena:
  90%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Arc'
  1095,00
  W magazynie
 5. Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Arc'
  Ocena:
  97%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Arc'
  1245,00
  W magazynie
 6. Stojak do hamaka Familijnego 'Arc'
  Ocena:
  95%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Familijnego 'Arc'
  1395,00
  W magazynie
 7. Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Wood'
  Ocena:
  100%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Wood'
  1395,00
  W magazynie
 8. Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Wood'
  Ocena:
  100%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Wood'
  1645,00
  W magazynie
 9. Stojak do hamaka Familijnego 'Wood'
  Ocena:
  96%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Familijnego 'Wood'
  1895,00
  W magazynie
 10. Stojak do hamaka Familijnego 'Larch'
  Ocena:
  92%
  Tropilex ® Stojak do hamaka Familijnego 'Larch'
  2745,00
  W magazynie
 11. Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Space Saver'
  123 Hammock Stojak do hamaka Jednoosobowego 'Space Saver'
  445,00
  W magazynie
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Stelaż do hamaka - Stelaże

Stelaż do hamaka, gwarantowana najniższa cena! Kup stelaż do hamaka w doskonałej cenie. Największy wybór. Bezpłatna dostawa i darmowe zwroty.