Stojak do hamaka Dwuosobowego 'Wood' Second Chance (Drewno)

Teraz 1295,00 zł Od 1645,00 zł
Brak w magazynie
SKU
TR-0320101-1
 • Stelaż
 • 372 cm
 • 180 kg
 • Drewno (FSC® Mix)
 • Drewno
 • Tropilex ®
 • Produkt na zamówienie
 • Produkt jest wysyłany w ciągu 5 dni roboczych
 • Darmowa dostawa i zwrot od 125 zł
Metody płatności - Hamak Online
 • Bezpłatna dostawa od 125 zł
 • 365 dni darmowych zwrotów
 • Zamów teraz, zapłać później
 • Główny sprzedawca produktów Tropilex!

Brak w magazynie: Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Specyfikacje
Model Stojak do hamaka Dwuosobowego
Marka Tropilex ®
Cel dobroczynny Tropilex przekazuje 1% każdej sprzedaży na cele ochrony naszej planety!
Kolor Drewno
Waga 23 kg
Opakowanie 175,5 x 46 x 12 cm
Maksymalne obciążenie 180 kg
Materiał Drewno (FSC® Mix)
Całkowita długość 372 cm
Całkowita szerokość 130 cm
Całkowita wysokość 143 cm
Wykonanie stelażu Drewno świerkowe (FSC® Mix)
Regulacja Tak (łańcuch)
Idealna długość hamaka 330 - 360 cm
Pobierz instrukcje

Produkt ze zwrotu!

Czasem mamy Hamak Online przykładowo dostępny ten popularny produkt, którego nie możemy już sprzedawać jako nowy, ponieważ został zwrócony, a opakowanie jest uszkodzone lub produkt nosi minimalne ślady użytkowania z powodu wypróbowania go przez innego klienta. Produkty takie sprzedajemy więc z dodatkową zniżką.

Miej na uwadze, że ten produkt zostanie wysłany do Ciebie w uszkodzonym lub nieoryginalnym opakowaniu i może nosić minimalne ślady użytkowania.

Najlepiej sprzedający się drewniany stelaż do hamaka

Ten piękny stelaż do hamaka będzie ozdobą każdego ogrodu. Podobnie jak w każdym innym przypadku wraz ze stelażem do hamaka dostarczamy w zestawie materiały montażowe.

Drewno jest impregnowane w kąpieli zanurzeniowej. Łańcuchowy system zawieszenia można regulować, dzięki czemu stelaż nadaje się do praktycznie każdego hamaka, z zaznaczeniem wzięcia pod uwagę całkowitej długości hamaka. Fantastyczny drewniany stelaż po zjawiskowej cenie!

Wskazówka: aby dobrać odpowiedni stelaż do hamaka, musisz znać całkowitą długość hamaka wraz z linkami. Na przykład, jeśli całkowita długość hamaka wynosi 3 metry, będziesz potrzebować stelaża o długości co najmniej 3 metrów. Wszystkie stelaże do hamaków mają regulowane łańcuchy, dzięki czemu można zawiesić hamak nieco luźniej lub z większym naprężeniem.

Rozmiar i maksymalne obciążenie

Stelaż do hamaka „Wood” jest dostępny w 3 rozmiarach.

Stelaż do hamaka „Wood” pojedynczy Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych Hamak Online oraz hamaków o łącznej długości od 290 do 340 cm. Maksymalne obciążenie nośne wynosi 160 kg.

Stelaż do hamaka „Wood” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych Hamak Online oraz hamaków o łącznej długości od 330 do 370 cm. Maksymalne obciążenie nośne wynosi 180 kg.

Stelaż do hamaka „Wood” rodzinny Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych Hamak Online oraz hamaków o łącznej długości od 360 do 400 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 200 kg.

Video

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Hamak Online działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 2.131 weryfikowanymi opiniami!

Napisz opinię